EFFERALGAN

TABLETKI MUSUJĄCE

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

PRODUKTY

EFFERALGAN Forte

( Paracetamolum )
tabletki musujące
1 g
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EFFERALGAN

( Paracetamolum )
tabletki musujące
500 mg
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EFFERALGANVITAMIN C

( Paracetamolum 300 mg,
Acidum ascorbicum 200 mg )
tabletki musujące
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EFFERALGAN Forte

( Paracetamolum )
tabletki musujące
1 g
Efferalgan Forte to najmocniejszy1 paracetamol w formie tabletki musującej, o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol, substancja czynna leku, cechuje się dobrym profilem bezpieczeństwa wśród leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Ponadto, dzięki postaci musującej, Efferalgan Forte zaczyna działać 2 razy szybciej od leku w postaci zwykłej tabletki2
Ból głowy

BÓL GŁOWY

Ból zębów

BÓL ZĘBÓW

Gorączka

GORĄCZKA

Ból stawów

BÓL STAWÓW

Nerwobóle

NERWOBÓLE

Ból mięśni

BÓL MIĘŚNI

Bóle miesiączkowe

BÓLE MIESIĄCZKOWE

SPOSÓB UŻYCIA

KALKULATOR DAWKOWANIA

Wiek (lata)

Masa ciała (kg)

ZOBACZ DAWKOWANIE
Efferalgan Forte
SPOSÓB PODAWANIA

SPOSÓB PODAWANIA:

Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklance wody.
Nie żuć, nie połykać nierozpuszczonej tabletki.
Jedna tabletka co 4 do 6 godzin, do 3 razy na dobę.

SKŁAD

SKŁAD:

1 tabletka musująca Efferalgan Forte zawiera 1 g (1000 mg) paracetamolu.

Opakowanie zawiera 8 tabletek musujących.

POBIERZ

POBIERZ ULOTKĘ EFFERALGAN Forte

SPRAWDŹ W NAJBLIŻSZEJ APTECE

Efferalgan PIN

ZGADZAM SIĘ NA PODANIE LOKALIZACJI

ZGADZAM SIĘ
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.